باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد

باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد یکی دیگر از مراکز تفریحی شهر مقدس مشهد به شمار می رود که در سه راه فردوسی و نبش بلوار اندیشه واقع شده است. تمامی امکانات لازم برای گذراندن اوقات خوب و خوش در باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد فراهم شده است. توسط مربیان برجسته فدراسیون، مانژهای متعدد آموزش سوارکاری برای گروه های سنی مختلف صورت می گیرد. اگر با کودکان به این مجموعه می روید توصیه می شود پونی پارک باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد را از دست ندهید زیرا این فرصت را خواهید داشت تا از اسب‌ های کوچک دیدن نمایید و حتی به آنها غذا دهید. رستوران، کافی شاپ و وسایل بازی در باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد بخشی از امکاناتی این مجموعه است که برای گردشگران تور مشهد در نظر گرفته شده است.

 

باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد

تصویر باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد

باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد

تصویر باشگاه سوارکاری فردوسی مشهد

 

باشگاه سوارکاری کاشانی مشهد

باشگاه سوارکاری کاشانی مشهد از جمله مراکز تفریحی و دیدنی مشهد است که در سال 1379 در فاصله ی حدودی 20 کیلومتری از جاده مشهد و کلات به سمت سد کارده روستای معین آباد ساخته شده است. این مجموعه در زمینی به مساحت 8 هکتاری واقع شده است و از امکاناتی نظیر دو اصطبل، یک پادوک، مانژ مسابقه، مانژ تمرین، بوفه و… برخوردار می باشد. علاقه مندان به سوارکاری می توانند به این مجموعه مراجعه نمایند و توسط دو مربی یک خانم و آقا که در باشگاه سوارکاری کاشانی مشهد حضور دارند، فنون سوارکاری، پرش و کارهای زمینی را آموزش ببینند. یکی از ویژگیهای منحصر بفرد این مجموعه برگزاری گشت‌ های گروهی و تفریحی با اسب در تمام فصول سال است که این فرصت را در اختیار سوارکاران و گردشگران تور مشهد قرار می دهد تا بتوانند در فضایی سرسبز دشت‌ های منطقه سوارکاری کنند.

پينت بال مستر مشهد

پينت بال مستر مشهد از اماکن تفریحی مشهد به شمار می رود که در بلوار فلاحی و در مجموعه شهدای لشگر قرار گرفته است. پینت بال باشگاه مستر از مجهزترین پینت بال های مشهد می باشد که از موانع استاندارد و متنوعی برخوردار است. نورپردازی بسیار عالی این مجموعه در شب بسیار زیبا است که هیجان بازی را دو چندان می کند. پارکینگ اختصاصی، کافی شاپ، دستگاه بخار همراه با پخش موزیک و... از جمله امکانات پينت بال مستر مشهد این مجموعه به شمار می رود. مدت زمانی که برای این بازی در نظر گرفته شده حدود 2 ساعت است. به گردشگران تور مشهد، تفنگ پینت بال، ماسک، گردن پوش، دستکش، لباس ویژه و کلاه و.... ارائه می شود.

 

پينت بال مستر مشهد

تصویر پينت بال مستر مشهد

پينت بال مستر مشهد

تصویر پينت بال مستر مشهد

 

پینت بال شوت ایکس مشهد

پینت بال شوت ایکس مشهد از مراکز دیدنی و تفریحی شهر مقدس مشهد به حساب می آید که در ابتدای بلوار حجاب و جنب مجموعه آبی هشتم واقع شده است. پینت بال شوت ایکس مشهد را می توان بزرگترین مجموعه سرپوشیده پینت بال شرق در کشور معرفی کرد. از جمله امکاناتی که می توان برای این مجموعه نام برد شامل پارک ماشین، بوفه، موانع طبیعی و جذاب، کافی شاپ، ارائه تجهیزات لازم برای بازی، مجهز به سیستم سرمایشی و تهویه مناسب و استفاده از ماسک های با کیفیت و دو جداره می باشد. گردشگران تور مشهد این فرصت را خواهند داشت تا لحظات شاد و پرهیجانی را تجریه نمایند.

 

پینت بال شوت ایکس مشهد

تصویر پینت بال شوت ایکس مشهد

پینت بال شوت ایکس مشهد

تصویر پینت بال شوت ایکس مشهد

 

پیست موتور کراس در مشهد

پیست موتور کراس در مشهد از جمله اماکن تفریحی و مهیج شهر مقدس مشهد به شمار می رود که در جاده شاندیز واقع شده است. علاقه مندان و گردشگران تور مشهد می توانند به پیست موتور کراس در مشهد مراجعه کرده و لحظات هیجان انگیزی را تجربه نمایند. در این مجموعه به افراد مبتدی آموزش های لازم ارائه می شود. بانوان نیز می توانند در پیست موتور کراس در مشهد حضور داشته باشند و تجربه ی متفاوتی را رقم بزنند. برخورداری از تپه های خاکی از جمله امکانات پیست موتور کراس به شمار می رود.

 

پیست موتور کراس در مشهد

تصویر پیست موتور کراس در مشهد

پیست موتور کراس در مشهد

تصویر پیست موتور کراس در مشهد

 

زیر مجموعه ها